اطلاعیه فروشگاه

ضمن تشکر از دوستان عزیز ، هر گونه سوال و یا مشکل رو می تونید از طریق وبلاگ ویا ایمیل بنده که در زیر تمامی محصولات معرفی شده اند ، مطرح کنید ... لطفا با خرید برنامه های آموزشی که برای تهیه و تولید آنها وقت بسیار زیادی گذاشته شده ، از برنامه نویس و از تولید برنامه های آموزشی فارسی حمایت کنید . برایتان آرزوی تندرستی دارم . امیر قاسمی راد ... آدرس وبلاگ : www.moralschool.mihanblog.com

برنامه تولید کد فعال سازی نرم افزار دیکته گوی چهارم ابتدایی

برنامه تولید کد فعال سازی نرم افزار دیکته گوی چهارم ابتدایی

ضمن تشکر از دانلود برنامه بسيار کاربردي و زيباي « ديکته گوي فارسي چهارم ابتدايي » ، براي فعال سازي تمامي قسمت هاي اين برنامه ، و استفاده دائمي از آن نياز به کد فعال سازي داريد که شما مي توانيد با پرداخت مبلغي بسيار اندک ، برنامه ي توليد کد فعالسازي ديکته گوي چهارم را دريافت و با استفاده از آن ، برنامه خود را بصورت کامل و دائمي فعال نماييد .

لازم به ذکر هست که برنامه ديکته گو و همچنين برنامه توليد کد فعال سازي ، هيچ گونه محدوديت تعداد نصب و تعداد سيستم را نداشته و بصورت نامحدود و بر روي هر سيستمي براي دفعات نامحدود قابل استفاده است و به همين خاطر از عزيزاني که اين برنامه ي توليد کد فعال سازي را تهيه مي کنند خواهشمندم که آن را در اختيار ديگران قرار نداده و در اينترنت منتشر نکنند چرا که براي تهيه برنامه ديکته گو تلاش و زحمت هاي بسيار زيادي کشيده شده و اين کار در جهت حمايت از برنامه نويس و تهيه و توليد بيشتر برنامه هاي ايراني مي باشد . لطفا با تهيه برنامه توليد کد فعال سازي از اين برنامه حمايت کنيد .

نکته مهم : فايلي که دانلود مي کنيد با برنامه winrar فشرده شده ، لذا شما مي بايست اين برنامه بر روي سيستم شما نصب باشدو  با همين برنامه آن را باز کنيد تا بتوانيد از آن استفاده نماييد .

لينک دانلود خود برنامه ديکته گوي فارسي چهارم ابتدايي


لینک دانلود برنامه winrar در صورت نیاز ( اگر بر روی کامپیوتر شما نصب نیست دانلود و نصب نمایید )

در صورت وجود هر گونه سوال و يا مشکل مي توانيد از طريق ارسال ايميل و يا نظرات وبلاگ با بنده در تماس باشيد .

آدرس وبلاگ : www.moralschool.mihanblog.com

ايميل : moralschool@yahoo.com

پيروز و تندرست باشيد


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 5,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
diktegoo_kodsaz_178862_6296.zip5 MB

دسته بندی محصولات فروشگاه

آخرین محصولات فروشگاه